Stager FDATS230V Solar Automatizare pentru generatoare monofazate seria Solar 2poli, 50A, 15Vcc
  • Info stoc: In stoc
  • Garantie produs: 2 ANI
  • Durata de livrare: 2 - 5 ZILE
  • Posibilitate retur: IN 14 ZILE
  • Cod produs: 5160000005PRG
1.150 LEI
Adauga in cos
Cumpără acum, plătește mai târziu
Deschidere colet la livrare
Verificati produsele. Curierul are obligatia sa astepte.
VEZI DETALII
Descriere:
Date tehnice:
Tensiune nominala: 230 V
Curent nominal: 50 A
Numar poli: 2
Grad de protectie: IP23
Tensiune: 9 ~ 15 Vcc
Curent nominal al contactorului: 50 A (25A x 2)
Protectie supratensiune/subtensiune: nu
Incarcator:
Tensiune de intrare: 150 ~ 320Vca
Tensiune de iesire: 14~14.5Vcc (±2%)
Curent de incarcare: 5A
Incarcator baterie: 12V ~ 14Vcc
Lungimea cablului de conectare: 5 m
Temperatura de lucru: (-15 ~ 60)ºC
Conditii de depozitare: (-25 ~ 80)ºC
Diametru cablu: 5mm²
Dimensiuni: 300x400x165 mm
Greutate: 5 kg
Set livrare:
1xFDATS230V50A + cablu comanda 3x1, 5mm2, 5m
din 5 stele
Recenzie produs Stager FDATS230V Solar Automatizare pentru generatoare monofazate seria Solar 2poli, 50A, 15Vcc